Twee webinars
Op woensdag 19 en woensdag 26 januari 2022 worden er twee webinars georganiseerd om de jaarlijkse NCO rapportages toe te lichten. Beide webinars zullen starten om 15:30 uur en eindigen om uiterlijk 17:00 uur.
Inhoud
Eén van de onderzoekers achter de samenstelling van de rapportages zal de inhoud toelichten. Tijdens de bijeenkomsten zullen de verschillende figuren worden uitgelegd en is er gelegenheid tot het stellen van vragen. Deze vragen kunnen ook vooraf worden ingediend in het aanmeldformulier.
Deze webinars hebben uitsluitend betrekking op de inhoud van de reguliere NCO rapportages die zonder extra aanmelding beschikbaar worden gesteld aan po- en vo-scholen in Nederland.
Deze bijeenkomsten zijn niet bedoeld voor vragen over de rapportages op basis van LVS-gegevens (Covid-19-terugkoppeling). Voor vragen over deze LVS-rapportages kunt u mailen naar info@nationaalcohortonderzoek.nl of kijken bij de veelgestelde vragen. Er staan voorlopig geen bijeenkomsten voor extra uitleg over de LVS-rapportages op de planning.